baner mobile n

#AkcjaDotacja

Dla Sołectw

Card image cap

Tu czekają pieniądze na realizację potrzeb sołectw: organizację miejsc do integracji, walkę z suszą, ochronę pszczół. Znajdziecie tu także dotacje na świetlice wiejskie lub kluby w swoich miejscowościach.

Dla Sportu

Card image cap

Sport to pasja, ruch, zdrowie, integracja, ale i dobra baza, czyli obiekty sportowe oraz sprzęt. Jeżeli szukacie wsparcia na propagowanie sportu: podczas zawodów, wakacji, ferii zimowych czy w szkołach, tutaj znajdziecie informacje.

Dla Kultury

Card image cap

Łódzkie dba o swoje dziedzictwo, o zabytki, o tradycje regionu i o uzdolnionych mieszkańców naszego województwa. Jak? Tu znajdziecie wszystkie konkursy i programy dedykowane szeroko pojętej kulturze, także kulturze ludowej.

Budżet obywatelski

Card image cap

Budżet Obywatelski. Jak mówi już sama nazwa, to pieniądze, które przeznaczamy na pomysły mieszkańców. Na to, aby lokalne społeczności miały wpływ na swoje najbliższe otoczenie, aby mogły je kształtować zgodnie z marzeniami.

Dla KGW

Card image cap

Od lat gospodynie wiejskiej stoją na straży tradycji, także kulinarnych swoich miejscowości. Teraz na swoją działalność, a także na utrwalenie i promowanie lokalnych obyczajów, będą mogły otrzymać dotację z budżetu województwa.

Dla OSP

Card image cap

Nowy sprzęt i odzież? Remont remizy? Pieniądze na szkolenia? Wsparcie rozwoju drużyn młodzieżowych? Tak, to tu strażacy znajdą wszystkie informacje o konkursach dla jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Dla Turystyki

Card image cap

Łódzkie to region niezwykle ciekawy dla turystów, pełen malowniczych krajobrazów, pereł architektury, niebanalnych szlaków. Tutaj znajdziecie wszystko, co ułatwi promowanie atrakcji turystycznych naszego regionu.

Dla Zdrowia

Card image cap

Kochane zdrowie…. Jak o nie dbać? Co zrobić, aby cieszyć się nim jak najdłużej? Profilaktyka, szczepienia, badania, aktywność ruchowa, ale i głowa, czyli zdrowie psychiczne. Na to wszystko mamy pieniądze. Zadbajmy wspólnie o zdrowie.

Dla Rodziny

Card image cap

Dom jest tam, gdzie są najbliżsi. Dom jest tam, gdzie czujemy się bezpiecznie. Tu znajdziecie programy wspierające rodziny, zarówno biologiczne, jak i zastępcze, wsparcie które pomaga rodzinom żyć spokojniej i ciekawiej.

Dla NGO

Card image cap

Troszczą się o słabszych, organizują ciekawe wydarzenia, inspirują i integrują, zachęcają do działania. Organizacje pozarządowe są dla samorządu województwa łódzkiego ważnym partnerem. Tutaj znajdziecie dotacje dla NGO.

Dla Edukacji

Card image cap

Inwestycja w naukę to inwestycja w przyszłość naszego województwa. Tutaj zapoznacie się z inicjatywami wspierającymi rozwój nauki poprzez wzbogacanie oferty edukacyjno-wychowawczej dla mieszkańców regionu.

Dla Rolnictwa

Wieś jest solą naszego województwa. Tereny wiejskie stanowią większość powierzchni Łódzkiego. Dlatego wspieramy rolników, by łatwiej i bardziej wydajnie im się pracowało. Tutaj znajdziecie programy dedykowane rolnikom, sadownikom, ogrodnikom.

Dla Klimatu

dla klimatu

Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – to jeden z naszych flagowych programów, który jest bardzo pojemny. Tu czekają pieniądze na ogrody, skwery i zielone enklawy w miastach i na wsiach, ale także dotacje dla działkowców.

Dla Samorządu

dla samorzadow

Samorząd województwa stawia na współpracę z samorządami powiatów, miast i gmin. Bo dzięki współdziałaniu naszym mieszkańcom żyje się lepiej, łatwiej i ciekawiej. Tutaj znajdziecie propozycje dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego.

Dla Przedsiębiorców

dla przedsiebiorcow

Dotacje, niskooprocentowane pożyczki, misje gospodarcze, doradztwo, szkolenia. Wsparcie dla przedsiębiorców to jeden z głównych priorytetów samorządu województwa. Dzięki temu nasz region jest bardziej nowoczesny i atrakcyjny gospodarczo.