Menu

Balet "Ziemia Obiecana" - zdobądź bilety

14.11.2017
Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. To razem właśnie mamy tyle, żeby obejrzeć „Ziemię obiecaną” w Teatrze Wielkim!
W sobotę, 2 grudnia br., w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się specjalny pokaz baletu „Ziemia obiecana”. Dlaczego pokaz specjalny? Ponieważ został zorganizowany na zakończenie obchodów Roku Władysława Reymonta w województwie łódzkim.

Z tej okazji przygotowano bezpłatne bilety wstępu, które będzie można wygrać w konkursach przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Każda z instytucji zaangażowanych w organizację wydarzenia rozda 10 podwójnych zaproszeń! Informacji o konkursach już w najbliższych dniach szukajcie na stronie Teatru Wielkiego w Łodzi oraz na stronach i fanpage’ach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Wytwórni Filmów Oświatowych, Łódzkiego domu Kultury, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz na stronach i profilach w mediach społecznościowych Promuje Łódzkie.
Jeśli tak jak Karol, Maks i Moryc, nie macie nic, ale bardzo chcecie wybrać się do teatru, koniecznie spróbujcie swych sił. Jeżeli jednak wolicie bardziej tradycyjnie kupić bilety, Teatr Wielki zaprasza na spektakl „Ziemia obiecana” w dniu 1 grudnia, bilety do nabycia na stronie internetowej oraz w kasie teatru.
 
 
 
 
 
 
 
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl