Media (34)

czwartek, 13 stycznia 2022

Miliony na informatyzację gmin

Sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia dla pracowników – to wszystko mogą sfinansować samorządy dzięki wsparciu w ramach projektu „Cyfrowa gmina”. We wtorek, 11 stycznia, w Starym Młynie w Zgierzu marszałek Grzegorz Schreiber wręczył symbolicznie czeki dla przedstawicieli miast i gmin z województwa łódzkiego.

Media

Dział: Media
sobota, 25 grudnia 2021

Łódzkie na plus

Wiadomości z Łódzkiego w filmowym skrócie. Zapraszamy do oglądania.

Media

Dział: Media
poniedziałek, 20 grudnia 2021

Akademia Liderów Województwa Łódzkiego

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”, który realizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Celem Akademii jest przekazanie wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz e-administracji, służące przygotowaniu uczestników projektu do pełnienia funkcji liderów, w szczególności w społecznościach lokalnych i organizacjach pozarządowych. Projekt ma charakter bezpłatny. Do udziału zachęcamy osoby w przedziale wiekowym 18 - 30 lat zamieszkujące województwo łódzkie w szczególności: młodych radnych, studentów, uczniów, członków młodzieżowych rad jst oraz osoby zaangażowane w działalność organizacji pozarządowych.

Media

Dział: Media
poniedziałek, 22 listopada 2021

Łódzkie na Expo 2020 Dubaj

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo podsumowującej obecność Województwa Łódzkiego na światowej wystawie EXPO 2020 Dubaj!

Media

Dział: Media
środa, 27 października 2021

Bezpieczna jazda w Łódzkiem - senior za kierownicą

Ruszyły pierwsze szkolenia w ramach pilotażowego projektu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego "Bezpieczna jazda w Łódzkiem - senior za kierownicą".

Organizatorem kursów doszkalających kierowców - mieszkańców województwa łódzkiego, którzy ukończyli  60-ty rok życia, jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi.

 

Media

Dział: Media
wtorek, 28 września 2021

Centrum Kompetencji otwarte!

W Rogowcu koło Bełchatowa rozpoczęła kształcenie szkoła zawodów przyszłości, gdzie będą się uczyć specjaliści od źródeł odnawialnych, a także automatyki czy informatyki.

Media

Dział: Media
poniedziałek, 6 września 2021

Wydarzenia z Łódzkiego

Zapraszamy do obejrzenia "Łódzkie na Plus" - filmowego skrótu wydarzeń minionego tygodnia.

Media

Dział: Media
poniedziałek, 6 września 2021

Zakończenie wakacji 2021 w Łódzkiem

Regatami o Puchar Marszałka i Puchar Czarnej Perły Zbiornika Jeziorsko zakończyliśmy wakacje w Ostrowie Warckim 28-29 sierpnia. Zapraszamy do obejrzenia filmowego skrótu!

Media

Dział: Media
czwartek, 2 września 2021

Bezpieczna jazda w Łódzkiem z Maciejem Wisławskim

Nowy cykl wideo "Bezpieczna jazda w Łódzkiem z Maćkiem Wisławskim" już jest! Odcinki zrealizowane przy współpracy z WORD.

Media

Dział: Media
czwartek, 2 września 2021

Inscenizacje historyczne w Beleniu i Łowiczu

Zapraszamy na widowiskowe rekonstrukcje historyczne - inscenizacje bitwy nad Wartą i Bzurą organizowane będą w ramach projektu #ŁódzkiePamięta

Media

Dział: Media
Strona 1 z 4