Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Materiał opracowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Rozstrzygnięto konkurs „Weekend na wsi”!

Informujemy, że wyłoniono laureatów pierwszej edycji wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „Weekend na wsi”. Ideą konkursu było poznanie najlepszego gospodarstwa w regionie oraz zwrócenie uwagi turystów na szerokie możliwości, jakie stwarzają obszary wiejskie i wypoczynek na wsi. Z uwagi na obecną sytuację, w której znalazł się cały świat, w dobie pandemii koronowirusa COVID-19, nie mogliśmy się spotkać osobiście z laureatami konkursu dlatego zorganizowana została wideokonferencja. Członek Zarządu Województwa Łódzkiego – Andrzej Gorczyński połączył się ze wszystkim uczestnikami konkursu i przekazał im informacje o wynikach.

Zgodnie z regulaminem konkursu, przewidziano 8 miejsc oraz 2 wyróżnienia. Gospodarstwa oceniane były szczególnie pod kątem kultywowania tradycji na wsi, możliwości spędzenia wolnego czasu jak również degustacji tradycyjnych, lokalnych potraw przygotowywanych z produktów z własnego gospodarstwa. Każdy z laureatów otrzymał nagrodę pieniężną, której wysokość jest uzależniona od zajętego miejsca.

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie internetowej: http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/16009-podsumowanie-konkursu-weekend-na-wsi.html

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl