Menu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Materiał opracowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Mixer Regionalny 2019

Już w najbliższa sobotę (7 września) zapraszamy na Mixer Regionalny, który w tym roku zagości w trzech miejscach jednocześnie – w Łęczycy, Rawie Mazowieckiej i Sieradzu. Podczas tegorocznej edycji imprezy będziemy świętować 100-lecie województwa łódzkiego.
W każdym mieście czeka wiele atrakcji m.in.: stoiska wystawiennicze gmin i powiatów z terenu województwa łódzkiego, instytucji publicznych, lokalnych grup działania, kół gospodyń wiejskich oraz artystów, którzy zaprezentują swoje prace; rzeźby, wycinanki, ceramikę, hafty, Będzie można spróbować pysznych, lokalnych wyrobów, z których słynie nasz region.
Czekamy na was w Rawie Mazowieckiej, na naszym stoisku promocyjnym, na którym będzie można zobaczyć bednarza przy pracy oraz poznać tajniki bednarstwa tradycyjnego. Zwiedzający stoisko zapoznają się z narzędziami bednarskimi, a dla dzieci przeprowadzone zostaną warsztaty wyrabiania naczyń metodą klepkową.
Ponadto osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia z PROW 2014-2020 na realizację projektów na terenach wiejskich, będą mogły pozyskać informacje, jak efektywnie sięgać po środki unijne na ten cel. Na naszym stoisku promocyjnym dowiedzą się m.in.: kto może być beneficjentem, na co można uzyskać dofinansowanie, gdzie i kiedy złożyć wniosek oraz jakie są warunki przyznania pomocy.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl