Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Materiał opracowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2016

Szanowni Państwo,

Beneficjenci PROW 2007-2013, którzy wykorzystali unijne środki na realizację projektów, mają teraz niepowtarzalną szansę na szeroką promocję swoich inwestycji. Takie możliwości stwarza ogólnopolska akcja promocyjna pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Będzie ona realizowana w dniach 12-15 maja 2016 r. przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. Tegoroczna edycja akcji w sposób szczególny podkreśla rolę przedsiębiorczych postaw ludzi oraz innowacyjność nowych projektów, w sposób priorytetowy wspieranych przez Fundusze Europejskie.

Wszystkich beneficjentów, których projekty spełniają wymagania regulaminu, serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Dni Otwartych. Możecie Państwo pokazać swoje osiągnięciazachęcając mieszkańców i turystów do zwiedzaniazrealizowanego przedsięwzięcia. Zachęcamy także do zaproponowania odwiedzającym dodatkowych atrakcji, które uświetnią Państwa ofertę.

Aby wziąć udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 12 do 15 maja 2016 r.

Dzięki udziałowi w imprezie uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji swojego projektu jako uczestnicy ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem, ze spójną identyfikacją wizualną. Ministerstwo Rozwoju przewidziało promocję w ogólnopolskich mediach. Do uczestnictwa w spocie dedykowanym temu wydarzeniu zaproszeni zostaną mieszkańcy Polski, a na specjalnej stronie internetowej znajdą się informacje o każdym zgłoszonym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez poszczególnych beneficjentów. Ponadto 100 projektów wybranych przez Ministerstwo Rozwoju, będzie miało szansę na promocję międzynarodową, w związku z akcją organizowaną przez Komisję Europejską.

Swój udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który od 5 kwietnia br. udostępniony zostanie na stronie: www.dniotwarte.eu

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Panią Anną Włodarczyk, tel. 042 663 31 88, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Serdecznie zachęcamy!

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl