Menu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Materiał opracowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ruszył nabór do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już po raz piąty, będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w największym wydarzeniu promującym projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich w Polsce.
Udział w Dniach Otwartych to świetna okazja do promocji Twojego projektu w całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. Już dziś dołącz swój pomysł i pokaż całej Polsce co udało Ci się osiągnąć dzięki Funduszom Europejskim.
Co musisz zrobić?
Wystarczy, że od 11 do 13 maja br. otworzysz swoją siedzibę, albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką, to co oferujesz na co dzień.
Beneficjentom, którzy „otworzą swoje projekty” zostanie zapewniona:
  • profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio,
  • funkcjonalna strona internetowa promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,
  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,
  • opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Udział w DOFE to niezwykłe wydarzenie, jednocześnie inwestycja pozwalająca nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na stronę www.dniotwarte.eui wypełnić formularz zgłoszeniowy. W przypadku ewentualnych pytań dotyczących zasad uczestnictwa w akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie Dni Otwartych, bądź kontaktu telefonicznego z koordynatorem akcji (Anna Włodarczyk, Klaudia Kawczyńska tel.: 42 663 3394).
Zgłoszenia zbieramy do 30 kwietnia br. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl