Menu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Materiał opracowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018 już za nami!

Tegoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich dobiegła końca.  W dniach 11 - 13 maja, już po raz piąty, region łódzki został zdominowały przez liczne atrakcje przygotowane przez beneficjentów funduszy unijnych.
W ramach akcji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zorganizował trzy duże imprezy plenerowe w Skierniewicach, Poddębicach i Łasku, którym towarzyszyło kilkanaście mniejszych wydarzeń zorganizowanych przez beneficjentów.
Na mieszkańców regionu łódzkiego czekało wiele atrakcji, takich jak: gry i zabawy sportowe dla dzieci, zabawy z robotem humanoidalnym, konkursy, pokoje zagadek unijnych, występy lokalnych wykonawców. Zwieńczeniem każdego wieczoru były koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.
W wydarzeniu tym nie zabrakło również pracowników Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, którzy w dniu 12 maja na stoisku promocyjnym w Poddębicach odpowiadali na pytania dotyczące PROW 2014-2020. Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze środków unijnych na realizację projektów na terenach wiejskich, mogły uzyskać na nim  informacje na temat możliwego zakresu dofinansowania, kwalifikowalności kosztów oraz zasad wypełniania i przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Ponadto rozdawane były publikacje, ulotki i materiały promujące PROW 2014-2020.
Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbyło się około 600 wydarzeń w całej Polsce. Województwo łódzkie uplasowało się na pierwszym miejscu pod względem ilości udostępnionych projektów otwartych przez beneficjentów .

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl