Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie 18-21 maja 2017 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Zeszłoroczna edycja skupiła prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedziło około 220 tysięcy uczestników.

Celem akcji, podobnie jak w latach ubiegłych będzie pokazanie pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez organizację wydarzeń w ramach projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja ma w szczególny sposób podkreślić rolę przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów. Zachęcamy także do zaproponowania odwiedzającym dodatkowych atrakcji, które uświetnią Państwa ofertę.
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje.
 
Aby wziąć udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 18 do 21 maja 2017 r.
Swój udział w „DniachOtwartych Funduszy Europejskich”można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony zostanie na stronie: www.dniotwarte.eu
Nabór zgłoszeń do IV edycji DOFE planowany jest w marcu 2017 r.
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl