DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

SPRAWOZDANIA W ZAKRESIE BDO

Seminarium informacyjne INTERREG Region Morza Bałtyckiego

Krajowy Punkt Kontaktowy programu Interreg Region Morza Bałtyckiegozaprasza do udziału w seminarium informacyjnym dotyczącym – trwającego - drugiego naboru projektów.
 
Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2016 r., w Sali kinowej Ministerstwa Rozwoju, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie.
 
Polscy partnerzy projektów zatwierdzonych w pierwszym naborze przedstawią planowane działania, które realizować będą we współpracy międzynarodowej. Podzielą się doświadczeniami płynącymi z udziału w pierwszym dwuetapowym konkursie, który został rozstrzygnięty w listopadzie 2015 r. Udzielą praktycznych porad instytucjom zainteresowanym udziałem w trwającym naborze projektów, zarówno z perspektywy wnioskodawcy wiodącego, jak i partnera projektu.
Podczas spotkania zostaną wyjaśnione zasady udziału w transnarodowych projektach, zakres tematyczny oferowanego wsparcia i warunki składania wniosków. Zostaną omówione koszty możliwe do poniesienia w ramach realizacji projektu, a także wsparcie dla projektów flagowych Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego ze strony koordynatorów strategii.
 
Po spotkaniu możliwe będą konsultacje na temat oferty programu z punktem kontaktowym oraz rozliczania kosztów z kontrolerem krajowym.
 
Informacja o spotkaniu, agenda oraz rejestracja on-line dostępne są na stronie:
http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/szkolenia/seminarium-informacyjne-drugi-nabor-projektow-region-morza-baltyckiego/.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl