DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

SPRAWOZDANIA W ZAKRESIE BDO

Możliwość sfinasowania badań w ramach programu ESPON

W ramach program ESPON 2013 ogłoszony został konkurs, w ramach którego aplikować można na dofinansowanie badań „targeted  analyses” (ukierunkowanych analiz) z zakresu wspierania polityk związanych z rozwojem regionalnym i spójnością terytorialną, w szczególności na strukturach terytorialnych, trendach, perspektywach i wpływie na polityki sektorowe.
 
ESPON targeted analyses – jak to działa?
Interesariusze proponują i opisują potrzeby analityczne biorąc pod uwagę wymagania swojego terytorium, wyjaśniają dlaczego potrzebują ukierunkowanych analiz z perspektywy europejskiej, pokazują rezultaty jakie mają być osiągnięte oraz zamiary praktycznego wykorzystania uzyskanych analiz.
Uprawnionymi do aplikowania są interesariusze i praktycy z administracji krajowej, regionalnej
i lokalnej z krajów UE oraz Islandii, Lichtensteinu, Norwegii i Szwajcarii a także instytucje wdrażające fundusze pochodzące ze źródeł UE.
Aplikować można samodzielnie lub w partnerstwie.
Konkurs trwa do 9 marca 2016.
Wniosek należy przygotować w języku angielskim i przedłożyć w wersji cyfrowej. Wzór wniosku dostępny jest na ESPON website wraz z instrukcją i innymi dokumentami konkursowymi.
Wszystkie szczegółowe informacje na temat programu i konkursu wraz z dokumentacją konkursową dostępne są na stronie http://www.espon.eu/main/Menu_Calls/Menu_Invitation-Stakeholders/

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl