DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

SPRAWOZDANIA W ZAKRESIE BDO

Europejska Konferencja Klastrowa

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MSP (DG Growth) organizuje w Brukseli w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2016 piątą już Europejską Konferencję Klastrową.
Tegoroczna konferencja będzie koncentrowała się wokół tematyki inteligentnych przemysłów, w tym m.in. modernizacji przemysłu, w szczególności inteligentnej produkcji i transformacji cyfrowej, gospodarki cyrkulacyjnej, kluczowych technologii wspomagających (KET), usług kreatywnych i usług opierających się na wykorzystaniu danych. 
Ponadto, konferencja zostanie poprzedzona spotkaniem, którego celem jest umożliwienie klastrom odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami (matchmaking pre-event). 
Szczegółowe informacje na temat możliwości zorganizowania spotkań z przedstawicielami innych klastrów można znaleźć na stronie European Cluster Collaboration Platform, gdzie również będzie odbywała się oddzielna rejestracja na matchmaking pre-event.
 
Więcej informacji odn. ww. konferencji można znaleźć na stronie internetowej: http://ec.europa.eu/growth/smes/cluster_en.
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl