Menu

OGŁOSZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

VII Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej pt. „Rola higienistki stomatologicznej w utrzymaniu zdrowia i estetyki jamy ustnej”

W poniedziałek 25 listopada 2019 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul Wielkopolska 70/72 odbyła się VII Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej pt. „Rola higienistki stomatologicznej  w utrzymaniu zdrowia i estetyki jamy ustnej”. Adresatami konferencji były asystentki oraz higienistki stomatologiczne.

Tematyka konferencji dotyczyła stomatologii estetycznej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów gabinetów stomatologicznych.
Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką  wielu osób, bez względu na wiek. O wadze stomatologii estetycznej świadczy duże zainteresowanie tematyką konferencji i uczestnictwo w niej ponad 120 osób. Podczas wykładów i warsztatów szukano odpowiedzi, czy w stomatologii estetycznej jest miejsce dla higienistki stomatologicznej i jaka jest jej rola w tym zakresie. 

Wśród firm wspierających pojawili się:
MARKA PROTEFIX – patronat merytoryczny
Firmy i marki wspierające: Beauty Planet, COLGATE,CURAPROX, DENTAID, ECOLAB,  ITOP,  KOL DENTAL, LIBERDENT,  PREVDENT, LISTERINE,  MERIDEN , MY ECO,  Instytut ORAL B

Konferencja była objęta trzema patronatami medialnymi:
Kwartalnik „ASYSTA DENTYSTYCZNA”
Kwartalnik „ASYSTENTKA I HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA”
Radio dla stomatologów DENTAL RADIO
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl