Menu

Seminarium: Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe możliwości dla organizacji pozarządowych, pracodawców, edukacji i instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną

Zapraszamy do udziału w seminarium pt. Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe możliwości dla organizacji pozarządowych, pracodawców, edukacji i instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną, które odbędzie się w dniu 6 września 2019 roku w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu, Zgierz ul. 3 Maja 46.
Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i zasad jego funkcjonowania oraz możliwości korzystania z ZSK przez organizacje pozarządowe, pracodawców, instytucje  edukacyjne i inne działające na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Seminarium adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji i organizacji powiązanych z edukacją i rynkiem pracy, doradców zawodowych oraz innych zainteresowanych poruszaną problematyką.
 
Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja pod adresem: https://www.instytutsiag.pl/ibe/zgierz-06-09-2019/
 
Do pobrania:
Zaproszenie na seminarium
Program seminarium

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl