Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”

wtorek, 9 lipca 2019
W związku z ogłoszonym naborem kandydatów do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Departament Kultury i Edukacji zachęca firmy z terenu województwa łódzkiego współpracujące ze szkołami w obszarze edukacji zawodowej  do zgłaszania się w kategorii „Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”.
„Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”- to nagroda dla przedsiębiorstw współpracujących z obszarem edukacji, które z własnych środków wspierają szkolnictwo zawodowe na terenie województwa łódzkiego, organizują staże lub praktyki dla uczniów szkół wyższych i placówek prowadzących kształcenie zawodowe. Dodatkowo podmiot musi prowadzić działalność i mieć główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiegostanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego,  wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.
Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS”, która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.
Więcej szczegółów, w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r.
Osoba do kontaktu:
•             Magdalena Dmochowska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 42 291 97 57, Departament Prawno – Organizacyjny, Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości