Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”

W związku z ogłoszonym naborem kandydatów do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Departament Kultury i Edukacji zachęca firmy z terenu województwa łódzkiego współpracujące ze szkołami w obszarze edukacji zawodowej  do zgłaszania się w kategorii „Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”.
„Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”- to nagroda dla przedsiębiorstw współpracujących z obszarem edukacji, które z własnych środków wspierają szkolnictwo zawodowe na terenie województwa łódzkiego, organizują staże lub praktyki dla uczniów szkół wyższych i placówek prowadzących kształcenie zawodowe. Dodatkowo podmiot musi prowadzić działalność i mieć główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiegostanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego,  wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.
Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS”, która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.
Więcej szczegółów, w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r.
Osoba do kontaktu:
•             Magdalena Dmochowska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 42 291 97 57, Departament Prawno – Organizacyjny, Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl