Menu

Mocni w Biznesie - Odpowiedzialny Przedsiębiorca

Ukoronowaniem pierwszego dnia XI. Europejskiego Forum Gospodarczego była Gala "Mocni w Biznesie 2018”. Tytułem „Mocni w Biznesie” marszałek województwa Witold Stępień nagradza podmioty, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek województwa łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu.

- Przez wszystkie edycje nagradzane były firmy, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa i kraju. Nagroda „Mocni w Biznesie 2018” ma dla nas charakter specjalny i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorców, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i zagranicą – powiedział marszałek Witold Stępień.  
Obecna podczas Gali była również Joanna Skrzydlewska, członek zarządu województwa łódzkiego.
Laureaci zostali wyróżnieni w siedmiu kategoriach, w tym w kategorii „Odpowiedzialny Przedsiębiorca” czyli przedsiębiorstwo, które z własnych środków wspiera szkolnictwo zawodowe na terenie województwa łódzkiego.
Statuetkę otrzymała firma Haering Polska Sp. z o.o., jeden z największych na świecie producentów wysoko precyzyjnych detali toczonych dla przemysłu samochodowego. Nominowani również w tej kategorii to firmy: GEERS oraz Commerz Systems.
Gratulujemy.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl