Zaproszenie do udziału w Wojewódzkim Konkursie EKO Designer Wnętrz

wtorek, 28 marca 2023

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie „EKO designer Wnętrz”. Konkurs dedykowany jest dla osób pełnoletnich z terenu województwa łódzkiego lub pełnoletnich osób fizycznych przebywających na terenie Województwa Łódzkiego z zamiarem pobytu stałego. Konkurs ma na celu rozwijanie wśród uczestników zmysłu artystycznego i kreatywnego myślenia w obszarze ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem aspektów gospodarki obiegu zamkniętego, zwiększanie świadomości potrzeby zmiany nawyków, poprzez wprowadzenie w życie zasad racjonalnego gospodarowania surowcami i odpadami oraz powtórnego ich wykorzystania.

Tematem konkursu „EKO Designer Wnętrz” jest zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką mebla lub przedmiotu stanowiącego wyposażenie wnętrza wykonanego zgodnie z zasadą upcyklingu, który ma charakteryzować się użytecznością i funkcjonalnością.  Uczestnicy Konkursu mogą nadsyłać prace, wykonane zgodnie z Regulaminem Konkursu, do dnia 31.05.2023 roku.

 Zapytania w sprawie Konkursu można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu: 42 291 97 74. Karta zgłoszeniowa wraz z regulaminem Konkursu znajdują się w załącznikach do pobrania.

Zadanie pn. „WOJEWÓDZKIE KONKURSY EKOLOGICZNE W 2023 R.” w ramach Programu Priorytetowego „Edukacja ekologiczna mieszkańców województwa łódzkiego – edycja I” realizowane przez Województwo Łódzkie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wartość ogólna zadania: 17 000,00 PLN w tym dofinansowanie w formie dotacji WFOŚiGW do kwoty 16 150,00 PLN oraz wkład własny 850,00 PLN.

logo_full-color-pelna-nazwa_1_1.jpg

W ramach zadania realizowane są dwa Konkursy: V Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIEM” pn. „Dzień Czystego Powietrza” skierowany do dzieci oraz młodzieży i Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „EKO Designer Wnętrz” skierowany dla dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego.

https://www.wfosigw.lodz.pl/

Pobierz załącznik: