Przekuj pomysł we własny biznes – weź udział w Kuźni Pomysłów

środa, 28 kwietnia 2021

Rozpoczynamy rekrutację do II i III edycji specjalnej Kuźni Pomysłów - cyklu bezpłatnych szkoleń, konsultacji i indywidualnego wsparcia mentorskiego online. W tych edycjach wyposażymy Cię w zestaw niezbędnych umiejętności marketingowych oraz strategicznego podejścia do marketingu.

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza wszystkie start-upy – zarówno aktywne firmy MŚP, jak i zespoły projektowe, prezentujące innowacyjne koncepcje biznesowe oraz poszukujące możliwości rozwoju tych koncepcji na rynku krajowym i rynkach zagranicznych do wzięcia udziału w organizowanej przez Województwo Łódzkie – Kuźni Pomysłów.

Pierwsza Kuźnia pokazała, że mamy w województwie odważne i niezwykle dynamicznie rozwijające się firmy, których siła opiera się na wykorzystaniu innowacji. Stawiamy na młodych i dostrzegamy ogromną rolę administracji publicznej jako dysponenta środków służących wspieraniu biznesu. Poprzez narzędzia wsparcia skierowane do przedsiębiorców kreujemy warunki odpowiednie do zakładania nowych firm, do wdrażania przez nie innowacji, do śmiałego sięgania po korzyści stwarzane przez nowe technologie – podkreśla Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.

Najlepsze  projekty start-upowe z województwa łódzkiego przejdą 3-miesięczny cykl szkoleń i konsultacji, który będzie poświęcony zagadnieniom optymalizacji działań marketingowych start-upów.

Podczas dwóch edycji specjalnych Kuźni uczestnicy programu nabędą wiedzę w zakresie marketingu. Zagadnienia związane z promocją i komunikacją marketingową są najczęściej powtarzającym się problemem, z którym borykają się młode firmy uczestniczące w poprzedniej edycji Kuźni Pomysłów. Zakładając firmę, warto przemyśleć i przeanalizować strategię marketingową. Najczęściej start-upy, czy małe firmy  muszą liczyć się z każdą wydaną złotówką. Co w takim razie zrobić, by zaistnieć, nie wydając przy tym dużej sumy pieniędzy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnikom nasi eksperci oraz mentor.

Program:

Kuźnia Pomysłów – II edycja specjalna 

Strategia marketingowa 

E-commerce

Analityka marketingowa

Kuźnia Pomysłów – III edycja specjalna 

Strategia marketingowa 

PR, PB, EB (Public Relations, Personal Branding, Employer Branding)

Trendy i zagadnienia przekrojowe w marketingu

Sięgając po marzenia

Kto może się zgłosić?

Startupy i przedsiębiorcy reprezentujący sektor mikro, małych lub średnich przedsiębiorców prowadzący działalność na terenie województwa łódzkiego.

Rekrutacja trwa do 22 maja 2021 r.

Udział w programie Kuźnia Pomysłów jest bezpłatny.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://elodzkie.pl/ankiety/formularz-rekrutacyjny-do-programu-akceleracyjnego-kuzni-pomyslow-edycja-ii-i-iii

WAŻNE:
Uczestnik może wziąć udział w jednej edycji Kuźni Pomysłów (II lub III).  Liczba miejsc jest ograniczona.

bg.

baner
baner