Nieborów cały w kwiatach. Marszałek zaprasza do udziału w kiermaszu i festynie ogrodniczym

wtorek, 14 czerwca 2022

Już 2 lipca w Nieborowie (powiat łowicki) odbędzie się Festyn Ogrodniczy „Pamiętajmy o ogrodach”. Częścią wydarzenia będzie kiermasz ogrodniczy. Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do udziału zarówno w festynie, jak i kiermaszu przedstawicieli branży ogrodniczej z całego Łódzkiego. Zapisy już ruszyły, liczba miejsc ograniczona.

Obie imprezy są częścią projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Ich celem jest promocja walorów przyrodniczych Łódzkiego, edukacja i uwrażliwianie na ekologię, a także integracja mieszkańców. Festyn oraz towarzyszący mu kiermasz to również okazja do promocji lokalnej branży ogrodniczej i prezentacja jej oferty. Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber serdecznie zaprasza do udziału w targach wszystkich hodowców roślin i nasion oraz innych przedstawicieli sektora ogrodniczego w Łódzkiem.

W ramach udziału w kiermaszu, każdy wystawca będzie miał zapewnione stoisko wystawiennicze, na których będzie mógł zaprezentować swoją ofertę oraz prowadzić sprzedaż swoich produktów. Stoisko obejmuje namiot o wymiarach 3 m x 3 m (stoisko pojedyncze) lub 3 m x 6 m (stoisko podwójne), stoliki lub lady wystawiennicze i 2 krzesła.  Stoiska wystawiennicze będą do dyspozycji wystawców w godz. 14-20. 

Przedstawiciele branży ogrodniczej zainteresowani udziałem w kiermaszu  proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie jego skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30 czerwca 2022 r. Liczba miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.  

 

W załączeniu formularz zgłoszenia. 

Pobierz załącznik: