Kolarstwo. Złoto dla Dominiki Włodarczyk! Wychowanka MLKS Wieluń najlepsza w kraju
czwartek, 25 czerwca 2026Dominika Włodarczyk, wychowanka MLKS Wieluń wywalczyła Mistrzostwo Polski w indywidulanej jeździe na czas. W zmaganiach rozgrywanych Raszag- Botowo-Zabrocie zawodniczka wykręciła świetny czas 34:43 i sięgnęła po najcenniejszy krążek – swój pierwszy w karierze w tej konkurencji.
Kolarki rywalizowały na dystansie 26,6 km. Dominika, zawodniczka UAE Team ADQ była najszybsza. Na podium stanęły również Agnieszka Skalniak-Sójka oraz Marta Lach.
