środa, 24 czerwca 2026
Mieczysław Nowicki, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, medalista olimpijski z Montrealu 1976 w kolarstwie szosowym, został ponownie wybrany na Prezesa Towarzystwa Olimpijczyków Polskich. To kolejny dowód uznania dla jego wieloletniej działalności na rzecz polskiego ruchu olimpijskiego oraz środowiska sportowego. Jako wybitny sportowiec, zdobywca srebrnego i brązowego medalu olimpijskiego, a także aktywny…
