wtorek, 28 listopada 2023
W dniu 25.11.2023 r. w Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym Politechniki Łódzkiej -Zatoka Sportu w Łodzi odbyło się spotkanie z uczestnikami zajęć w ramach Programu „Łódzkie dla Seniorów Plus”. Spotkanie otworzył w imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego Wicemarszałek Zbigniew Ziemba. Głównym zadaniem projektu jest organizacja bezpłatnych zajęć rekreacyjno–sportowych oraz dydaktycznych prowadzonych przez 17 wykwalifikowanych…
