Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Edycja 2010

II wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych TYGIEL SMAKÓW
Poza wprowadzeniem badań produktów pozostałe zasady udziału w konkursie nie uległy zmianie. Tak jak w roku ubiegłym do udziału w Komisji Konkursowej zaprosiliśmy przedstawicieli instytucji związanych z produktami żywnościowymi, fachowców w tej dziedzinie. Udział w Targach i pracach Komisji potwierdzili już Carlos Gonzalez Tejera, Kevin Aiston oraz Andrea Parolo od lat mieszkający w Łodzi członek włoskiego ruchu Slow Food i SlowCooking.
Oprócz zmiany w Regulaminie konkursu, rozbudowie uległy też same Targi Dni Naturalnej Żywności Natura Food 2009, w czasie których odbywa się nasz konkurs.
W tym roku w czasie Targów Natura Food odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na najlepsze gospodarstwo ekologiczne. W ramach konkursu gospodarstwa będą oceniane w dwóch kategoriach: ekologia-środowisko i ekologiczne gospodarstwo towarowe. Zaplanowany jest także udział MRiRW w targach.
Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Łódzkim Sp. z o.o. przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla wszystkich Województw i mamy nadzieję, że zaszczycą nas swoją obecnością w Alei Regionów. Wstępne zainteresowanie wyraziły juz województwa: małopolskie, mazowieckie, dolnośląskie, śląskie, podlaskie, lubuskie.
Protokół Jury - laureaci 2010

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl