Targi Fruit Logistica

środa, 13 listopada 2013

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego udziału w Międzynarodowych Targach Rolno – Spożywczych „Grüne Woche” w Berlinie/Niemcy.

Województwo Łódzkie będzie uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Spożywczych „Grüne Woche” w Berlinie/Niemcy, które organizowane są w dniach 17-26 stycznia  2014r.

Targi „Grüne Woche” to jedne z największych targów rolniczych na świecie, w których Województwo Łódzkie uczestniczy regularnie od 2004 roku. Co roku targi cieszą się dużym zainteresowaniem przedstawicieli firm, handlowców i bezpośrednich konsumentów. W tym roku  Województwo Łódzkie planuje zamówić stoisko Ok. 41 m2 w Hali Polskiej.

Podczas targów wystawcy mają możliwość prowadzenia sprzedaży własnych wyrobów.  Sam udział w targach jest doskonałą okazją do promocji firm i nawiązywania bezpośrednich kontaktów handlowych z wystawcami z całego świata.

Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska, wyposażenie stoiska: lady, witryny, półki, stoliki, krzesła itp. + montaż i demontaż, przyłącze prądu i wody pokrywa Urząd Marszałkowski. Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku województwa łódzkiego są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania i transportu oraz opłacenia karty wstępu na targi i odpowiednich podatków od sprzedaży.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 20.12.2013 r. do Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej tel. 42 663 35 97, fax. 42 663 36 02.

Jednocześnie prosimy o przygotowanie krótkiej oferty promocji Państwa firmy podczas targów Grüne Woche (Np. Prowadzenie degustacji, pokazów kulinarnych ect.)

 

O ostatecznym udziale będzie decydowała kolejność nadsyłanych zgłoszeń jak również przedłożona oferta promocji.

Projekt realizowany jest ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego.

Załączniki:
Formularz zgłoszenia udziału w targach