Otwarcie "Bazarku-prosto od rolnika"

czwartek, 14 października 2021

W ramach działalności Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Łodzi w dniu 23 października zostanie otwarty „Bazarek – prosto od rolnika”

KOWR OT Łódź odpłatnie na podstawie umowy najmu, udostępnia Teren pod organizację Stoisk Wystawcom zarejestrowanym na stronie https://www.polskasmakuje.pl/ w celu zaprezentowania ich oferty produktowej i sprzedaży produktów rolno-spożywczych.

Bazarek będzie zlokalizowany przed siedzibą KOWR OT w Łodzi przy ulicy Północnej 27/29 i otwarty w każdą sobotę oprócz świąt w godz. od 08.00 do 15.00.

Warunkiem zorganizowania swojego stoiska i sprzedaży swoich produktów żywnościowych jest wypełnienie, podpisanie formularza zgłoszeniowego  i przesłanie go na skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz spełnienie pozostałych warunków o których mowa
w regulaminie „Bazarku – prosto od rolnika”.

Zgłoszenia można nadsyłać  od 11.10.2021 roku i w każdy dzień miesiąca nie później niż  cztery dni przed planowanym udziałem w Bazarku.  Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność przesyłanych zgłoszeń w danym rodzaju żywności.

 

Szczegóły na stronie internetowej KOWR:

https://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/otwarcie-bazarku-prosto-od-rolnika

oraz pod nr tel.: 42  636 53 26 lub 608 704 277.

Pobierz załącznik: