Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Nabór Zgłoszeń do Konkursu "TYGIEL SMAKÓW 2018"

Już po raz jedenasty Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizuje kolejną edycję wojewódzkiego konkursu produktów tradycyjnych „Tygiel Smaków 2018”.
Tygiel Smaków to wyjątkowy konkurs, którego celem jest  jest identyfikacja i promocja produktów o charakterze lokalnym. Produkty te wytwarzane są   tradycyjnymi metodami, stanowiącymi element dziedzictwa zarówno kulinarnego jak i tożsamości mieszkańców, które mogą stać się  rozpoznawalną marką regionu.
Do konkursu można zgłosić maksymalnie dwa produkty w 7 kategoriach:
- mięso świeże oraz produkty mięsne; 
- orzechy, nasiona, zboża, warzywa i owoce (przetworzone i nie);
- wyroby piekarnicze i cukiernicze; 
- gotowe dania i potrawy; 
- napoje (alkoholowe i bezalkoholowe)
- sery i inne produktu mleczne,  
- inne produkty (w tym: oleje i tłuszcze, miody, produkty rybołówstwa, ryby, itp.)
które charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkowością, posiadają minimum 25 letnią tradycję wytwarzania, są związane z kulturą, historią województwa łódzkiego oraz są wytwarzane na terenie województwa łódzkiego.

Producenci chcący wziąć udział w konkursie „Tygiel Smaków 2018” powinni złożyć Kartę Zgłoszeniową do konkursu w terminie do dnia 10 sierpnia 2018 roku w sekretariacie Departamentu Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, piętro V pokój 511) lub przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl