facebook
Menu

Region Łódzki na XXIIl Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017 w Katowicach

W dniach 31 marca – 2 kwietnia katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe gościło ponad 150 wystawców z kilkunastu krajów na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych o charakterze biznesowo - konsumenckim. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem RODZINNA TURYSTYKA AKTYWNA, ale bez wątpienia prezentowana oferta usatysfakcjonowała zarówno wymagającego klienta biznesowego, jak i odwiedzających targi  klientów indywidualnych. Podczas trzech dni zaprezentowano zróżnicowane kierunki turystyki - przedstawiono ofertę krajową i zagraniczną, dla rodzin i seniorów, na wyjazdy długo- i krótkoterminowe, turystykę aktywną, zdrowotną oraz dla miłośników historii lub ekoturystyki.
Łódź i Region Łódzki promowały w Katowicach  Miasto ŁódźWojewództwo ŁódzkieStarostwo Powiatowe w Tomaszowie MazowieckimPowiat Łowicki wraz z Gminą NieborówPałac i Stadnina Koni w Walewicach, LGD Centralny Łuk Turystyczny oraz Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego. Region łódzki oferował liczne atrakcje turystyczne z zakresu wypoczynku aktywnego, w dolinach rzek oraz na oznakowanych szlakach turystycznych regionu.
Miastem Partnerskim targów był Piotrków Trybunalski obchodzący w tym roku swoje 800-lecie.
Wśród atrakcji towarzyszących targom odbyło się m.in.: spotkanie z Aleksandrem Dobą, Jakubem Poradą, blogerami turystycznymi, a także liczne występy muzyczne i taneczne.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl