Menu

OGŁOSZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Przewodnik „Województwo łódzkie na rowerze” wśród najlepszych materiałów promocyjnych ubiegłego roku

14 lutego 2020 r. na targach Tour Salon w Poznaniu poznaliśmy zwycięzców 9. edycja konkursu Róża Regionów. Województwo Łódzkie otrzymało wyróżnienie w kategorii folder za przewodnik turystyczny „Województwo łódzkie na rowerze” opracowany przez Wydawnictwo Compass.

Organizatorem konkursu jest branżowe wydawnictwo „Wiadomości Turystyczne”, a jego ideą jest propagowanie działań władz samorządowych związanych z promocją turystyczną oraz docenianie najlepszych projektów i ich twórców.

W tym roku do redakcji napłynęło ponad sto zgłoszeń od miast, powiatów, gmin, województw, lokalnych grup działania, LOT-ów i ROT-ów, stowarzyszeń i fundacji. Materiały promocyjne, podzielone na trzy kategorie - foldery, projekty specjalne i aplikacje - oceniała kapituła w składzie: dziennikarka „Gazety Wyborczej” Alicja Dąbrowska, rektor Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie dr Włodzimierz Banasik, wicedyrektor Departamentu Promocji Turystyki Krajowej POT Wojciech Ścibor oraz grafik i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Ryszard Kajzer.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl