facebook
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

Puchar dla łódzkich piłkarzy!

26.09.2017
Urzędnik piłkę kopie. Urzędnik z Łódzkiego, całkiem dobrze. Drużyna piłkarska złożona z pracowników Urzędu Marszałkowskiego WŁ i jednostek podległych w trakcie ostatnich Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej zdobyła najcenniejsze trofeum. „Nasi”, na zawodach w Ostródzie, pokonali m.in. Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, a w finale Mazowieckie – w rzutach karnych.

- To duża satysfakcja, że udaje nam się realizować ideę popularyzacji sportu i pasji. Cieszę się, że możemy to udowadniać dzięki naszej drużynie i dzięki temu pokazywać innym dobry przykład. Gratuluję piłkarzom, gratuluję Dariuszowi Klimczakowi, kapitanowi zwycięskiej drużyny i jednocześnie przedstawicielowi zarządu województwa łódzkiego – powiedział marszałek Witold Stępień.
- Zawody nie były łatwe, a czasami było naprawdę ciężko. Przed turniejem musieliśmy dokonać przebudowy składu i cieszę się, że wyszło nam to bardzo dobrze. Cieszę się również, że udało nam się pokonać województwo mazowieckie, faworytów rozgrywek – powiedział kapitan zespołu (wicemarszałek) Dariusz Klimczak.
Najlepszym piłkarzem turnieju został Robert Górski, lider naszej drużyny. W trakcie rozgrywek niektórzy zawodnicy nie ustrzegli się drobnych urazów i lekkich kontuzji. Na konferencji przekonywali jednak, że nie miało to wpływu na ich grę, a zdobyty dla regionu, mistrzowski puchar wynagrodził wszelkie niedogodności.
Kolegom serdecznie gratulujemy, a ewentualnie zainteresowanych managerów znanych klubów piłkarskich informujemy, że dysponujemy pełną listą teleadresową naszych chłopaków.
GS

Polecane

Premierowe Karty Seniora Województwa Łódzkiego

17-01-2018

Zygmunt Cybulski z Konstantynowa Łódzkiego, Maria Banach z Łodzi oraz...

Czytaj więcej

Powiat Łaski podsumowuje 2017 rok

17-01-2018

Wczorajsze, uroczyste Spotkanie Noworoczne w powiecie łaskim było okazją do...

Czytaj więcej

Rozgrzewamy WOŚP !

11-01-2018

Na ulicy Piotrkowskiej odbyła się konferencja poświęcona przygotowaniom do 26...

Czytaj więcej

Budżet Obywatelski integruje

11-01-2018

W Romanowie w gminie Błaszki mieszka niespełna 200 osób. Mimo...

Czytaj więcej

Marszałek na medal !

11-01-2018

11 stycznia w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, marszałek...

Czytaj więcej

Łódzkie Mundialito

10-01-2018

W Zduńskiej Woli marszałek Witold Stępień wziął udział w lekcji...

Czytaj więcej

Rekordowa kwota na renowację zabytków

10-01-2018

Aż 5 mln zł na przywracanie świetności najcenniejszym zabytkom regionu...

Czytaj więcej

Świąteczno-noworoczny jubileusz w Radomiu

10-01-2018

W Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbyło się doroczne spotkanie...

Czytaj więcej

30-lecie sakry biskupiej

10-01-2018

W niedzielę w łódzkiej Archikatedrze odbyła się uroczysta msza święta...

Czytaj więcej

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl