Konkurs "Łódzkie na mapach 2022"

poniedziałek, 16 maja 2022

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów regionu do udziału w konkursie „Łódzkie na mapach 2022”.

Celem konkursu jest zwiększenie wiedzy na temat regionu łódzkiego oraz popularyzacja cyfrowych map tematycznych, jako narzędzia kształcenia przy wykorzystaniu możliwości i funkcjonalności Geoportalu Województwa Łódzkiego - www.geoportal.lodzkie.pl.

Geoportal Województwa Łódzkiego to nowoczesne narzędzie, które można z łatwością wdrożyć w proces zdobywania wiedzy i umiejętności o otaczającej nas przestrzeni.

Zadanie polega na opracowaniu cyfrowej kompozycji mapowej prezentującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie konkursu.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 20 października 2022 r., każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia konkursowego.

Dla uczestników konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe, najciekawsze prace zostaną opublikowane w systemie Geoportal Województwa Łódzkiego.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać wysyłając pytania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeżeli jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem studiów pierwszego czy drugiego stopnia dowolnych kierunków ze szkół i uczelni mieszczących się na terenie województwa łódzkiego, chcesz wygrać nawet 2 000 PLN – to ten konkurs skierowany jest do Ciebie!

Zapraszamy.

 

mr