Dwa medale naszych dżudoków

wtorek, 26 maja 2015
W sobotę 23 maja w hali sportowej MOSiR w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7 rozegrane zostały V Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików – Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka. Impreza organizowana jest od siedemnastu lat a od pięciu wpisana została w kalendarz rozgrywek Polskiego Związku.
Na czterech matach rywalizowali ze sobą dziewczęta i chłopcy w łącznie dziewiętnastu kategoriach wiekowych. Obok sportowców, którzy przyjechali do nas z całej Polski, gościliśmy młodych zawodników z takich państw jak: Estonia, Dania, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Słowacja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania oraz Włochy.
Nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale: Katarzyna Grzelak w wadze + 70 kg z KS „Gwardia” Łódź oraz Wiktor Barańczyk w wadze 66 kg reprezentujący MMKS „Wojownik” Skierniewice.