2020 (8)

Łódzkie.pl wydanie specjalne 2021

Podsumowujemy rok 2020. To był czas wyzwań – przyznaje w rozmowie marszałek Grzegorz Schreiber. Po pierwsze szpitale i służby medyczne – przyświecało przez cały ten rok. Dzięki temu pojawiały się Promyki nadziei w czasie pandemii, kiedy w naszych szpitalach przyszły trojaczki a Klara, okazała się pierwszą w Polsce zdrową dziewczynką, której mama była zakażona koronawirusem. Przyglądamy się też, jak powstaje Plan na przyszłość naszego regionu. Warto powspominać.

 

Łódzkie.pl Wyd. specjalne 2021 (Pobierz w formacie PDF)

 

Grudzień 2020 (219)

Szpital rezerwowy, elektrownia polowa – walczymy z Covid-19 ramię w ramię z premierem Mateuszem Morawieckim. A ozdrowieńców zachęcamy: Podziel się osoczem, nie zwlekaj.

Choć te święta z powodu pandemii nie będą miały charakteru rodzinnego, to poczujemy Zapach choinki i zobaczymy, co Na bombkach malowane. O tym, jak wyglądały Wigilie w celi w czasach, które na szczęście już za nami, opowiada Andrzej Słowik.

W numerze przyjrzymy się także jak drzewiej wyglądało Polskie świętowanie.

 

Łódzkie.pl grudzień 2020 (Pobierz w formacie PDF)

 

Listopad 2020 (218)

Pandemia zaatakowała ze zdwojoną mocą, dlatego przypominamy  Kiedy do lekarza, co nam wolno, a czego nie. Podsumowujemy, ile Łódzkie zainwestowało już w walkę z koronawirusem.

Płynie pomoc też do domów opieki społecznej. Dzięki programowi Łódzkie pomaga wsparcie dla nich sięgnęło 25 mln zł.

Amazonki w podróży wyglądały świetnie, co potwierdza sesja zdjęciowa z okazji BRA Day. Popłynęliśmy też Z Mistrzem po Bzurze. Aleksander Doba, który przepłynął już Atlantyk, teraz promuje kajaki w Łódzkiem.

 

 

Łódzkie.pl listopad 2020 (Pobierz w formacie PDF)

 

Październik 2020 (217)

Samorząd województwa łódzkiego uznał, że w czasie pandemii Filarami pomoc stoi i żeby najlepiej bronić się przed koronawirusem oparł ją na wsparciu ochrony zdrowia, pomocy przedsiębiorcom,  trosce o mieszkańców i dbałości o kulturę.

Dostało się też sołtysom – 3 miliony na granty. Inwestycjom w Łódzkiem przeglądał się wicepremier Jacek Sasin i stwierdził: Łódzkie liderem.

W numerze przyglądamy się, jak kroczył Marcin w drodze do gwiazd – o zwycięzcy The Voice Kids of Poland, oraz jak wyglądał szkolny Początek roku z premierem. Jest też fotorelacja z Dożynek wojewódzkich w Uniejowie.

 

 

Łódzkie.pl październik 2020 (Pobierz w formacie PDF )