Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Wizyta studyjna na targach bielizny LingeriePRO w Atwerpii

Producenci z branży bieliźniarskiej i pończoszniczej z województwa łódzkiego: CONSAY, KONRAD, LIV'ERS, SYNTEX, ZOOKSY uczestniczyli w wyjeździe do Antwerpii, celem udziału w targach branżowych LingeriePRO. To już 38. edycja wydarzenia, które każdorazowo gromadzi podmioty z rynku bieliźniarskiego ze wszystkich trzech krajów Beneluksu. Targi mają charakter business-to-business i służą nawiązywaniu relacji handlowych między producentami a właścicielami sklepów.
Wizyta studyjna została zorganizowana, aby umożliwić przedsiębiorcom nawiązanie kontaktów B2B, ale również w celu dokonania rozpoznania, które pomoże w podjęciu decyzji odnośnie planowanej organizacji stoiska regionu podczas kolejnej edycji wydarzenia, tj. w styczniu 2020.
Wyjazd przedsiębiorców zorganizowano w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.

Do udziału w wizycie, w drodze rekrutacji, zakwalifikowały się następujące firmy:
CONSAY - producent pończoch i rajstop damskich.
KONRAD – producent bielizny.
LIV'ERS – producent bielizny.
SYNTEX - producent skarpet i rajstop.
ZOOKSY – producent skarpet.

Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl