Menu

OGŁOSZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Świąteczna edycja Targów BAKALIE w Gdańsku – Projektancie, zgłoś się już dziś!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego udziałuw świątecznej edycji Targów BAKALIE, w dniu 8 grudnia 2019 r., w Plenum w Gdańsku.
 
UZASADNIENIE REALIZACJI:
 
Zgodnie z zapisami Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Łódzkiego LORIS 2030 konieczne jest zapewnienie narzędzi mających na celu aktywizację wewnętrznej i zewnętrznej promocji regionu. Udział w targach BAKALIE jest realizacją Działania 1.1.3. Promocja branż kluczowych. Przedmiotowe targi są narzędziem, które zapewnia promocję regionu z wykorzystaniem jednej z branż kluczowych województwa łódzkiego, tj. Nowoczesny Przemysł Włókienniczy i Mody (w tym wzornictwo). Ponadto realizacja niniejszego działania wpisywać się będzie w cel operacyjny Polityki Sektorowej dotyczący podniesienia skuteczności działań promocyjnych dla branży NPWiM w woj. łódzkim oraz w cel operacyjny Polityki Sektorowej dotyczący zwiększenia sprzedaży na rynkach krajowych. Targi BAKALIE wspierają kreatywnych projektantów, dizajnerów i artystów; skupiają dorobek polskich niezależnych marek.
 
KOSZTY UDZIAŁU W TARGACH:
 
Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni, wyposażenie stoiska oraz promocję pokrywa Województwo Łódzkie.
Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży, kosztów transportu oraz kosztów wyżywienia i noclegu.
 
ZGŁOSZENIA:
 
Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie skanu wpisu do CEIDG, wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz wypełnionego formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia:  26.11.2019 r. do godz. 16:00.
 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Wydawane będą zaświadczenia o udzieleniu pomocy de minimis.
 
 
Termin i miejsce wydarzenia: 8 grudnia 2019 r., Plenum w Gdańsku
Termin zgłoszeń: do 26.11.2019 r., godz. 16:00
 
KONTAKT
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Promocji, Wydział Promocji Przedsiębiorczości
Katarzyna Grzybowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42/ 291 97 58, fax. 42/ 291 98 41. 
 
Projekt finansowany jest z budżetu Województwa Łódzkiego.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl