Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

TERMIN SKŁADANIA SPRAWOZDAŃ BDO DO DNIA 31 PAŹDZIERNIKA 2020 R.!

Targi żeglarskie i sportów wodnych METS 218

 PODSUMOWANIE WYDARZENIA


Relacja z targów żeglarskich METS, Amsterdam, 13-15.11.2018 r.
Producenci z branży żeglarskiej z regionu łódzkiego zaprezentowali swoje produkty na wspólnym stoisku podczas międzynarodowych targów żeglarskich i sportów wodnych METS 2018 (Marine Equipment Trade Show), które odbyły się w Amsterdamie w terminie 13-15.11.2018 r.
W dniach 12-16 listopada 2018 r. zorganizowany został wyjazd do Amsterdamu dla przedstawicieli firm, których produkty były prezentowane w ramach opisanego powyżej stoiska targowego. Stoisko i wyjazd przedsiębiorców zorganizowano w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.
Województwo Łódzkie po raz pierwszy zaprezentowało się na ww. targach, organizując stoisko w ramach Pawilonu Polskiego koordynowanego przez PAIH Amsterdam oraz Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polboat. Przedsiębiorcy z regionu zaprezentowali się w gronie najlepszych na jednej z najważniejszych światowych imprez branżowych, co pozwoliło im na umocnienie swojej pozycji handlowej oraz nawiązanie licznych kontaktów biznesowych. Mieli też okazję przedstawić swoje produkty Panu Marcinowi Czepelakowi – Ambasadorowi RP w Holandii, który odwiedził łódzkie stoisko pierwszego dnia targów.
Do udziału w targach, w drodze rekrutacji, zakwalifikowały się następujące firmy:

JANMOR Stocznia Jachtowa Sp. j. – Najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, specjalizująca się w produkcji jachtów żaglowych i łodzi motorowych. Stocznia oferuje jednostki na różnym etapie produkcji: same laminaty, częściowo wyposażone lub z pełnym wyposażeniem. Oprócz swoich własnych modeli jachtów żaglowych i modeli łodzi motorowych firma wykonuje produkcję zleconą w zakresie laminatów oraz mebli do jachtów i łodzi.
www.janmor.com.pl

BAFESTO Sp. z o.o. – Firma specjalizuje się w produkcji artykułów wyplatanych. Jednym z głównych produktów są liny żeglarskie sprzedawane pod marka własną SEATEC. Wyroby kierowane są zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych.  
www.bafesto.pl

VTC JACHTING Andrzej Frątczak – Firma specjalizuje się w produkcji i imporcie oświetlenia jachtowego. Oferta obejmuje grupy lamp jachtowych łączących estetykę nawiązującą do tradycji morskiej z nowoczesnymi energooszczędnymi rozwiązaniami technicznymi LED. Wszystkie wyroby wykonane są z mosiądzu, stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego, co zapewnia im odporność na korozję. Obudowy lamp wykonywane są ręcznie z możliwością różnego wykończenia powierzchni wyrobu - mosiądz, chrom, złoto, polerowana stal nierdzewna.

www.vtc.pl https://www.metstrade.com/ Rekrutacja na międzynarodowe targi żeglarskie i sportów wodnych METS 2018 w Amsterdamie                                                  

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl