Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Adaptacja Pracowników

Naszą organizację tworzą ludzie, więc od samego początku zależy nam na tym, aby każda nowa osoba dołączająca do zespołu, poznała jego członków. Przed upływem pierwszej umowy o pracę (zazwyczaj ok. 6 miesięcy od zatrudnienia) przeprowadzamy ewaluację i ocenę postaw i zachowań pracownika, w wyniku której otrzymuje on informację zwrotną o wynikach swojej pracy oraz stopniu adaptacji na zajmowanym stanowisku.
 
Szkolenia adaptacyjne
 
Każdy pracownik, który rozpoczyna pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego przechodzi szkolenie adaptacyjne, podczas którego staramy się przybliżyć, jak funkcjonujemy, jakie procedury nas obowiązują, jaką jesteśmy instytucją.
 
Służba przygotowawcza
 
Pracownicy podejmujący po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym kierowani są do odbycia służby przygotowawczej, która polega na teoretycznym i praktycznym przygotowaniu pracownika do prawidłowego wykonywania obowiązków służbowych oraz zapoznania go ze specyfiką pracy w Urzędzie pod okiem wyznaczonego opiekuna merytorycznego.
 
Przewodnik dla nowych pracowników
 
Dla nowych pracowników przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji zebranych w "Przewodniku dla nowych pracowników zatrudnianych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego" ułatwiających wdrożenie na stanowisko.
 
Intranet
 
Ważne jest dla nas, aby każdy z pracowników miał dostęp do informacji. Takie zadanie spełnia między innymi Intranet. Jest źródłem wiedzy o obowiązujących procedurach i zasadach funkcjonowania Urzędu. Można tam znaleźć informacje m.in. w zakresie spraw kadrowych, obowiązującego w Urzędzie systemu zarządzania, bieżących uchwał i zarządzeń.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl

Napisz do nas
Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź

Tel. 42 663 30 00


Szczegółowych informacji na temat ofert pracy udzielają:
Agnieszka Jakuszczonek, Aneta Opelt
Tel. 42 663 33 77
Aneta Krysiak
Tel. 42 663 32 28;
 
Szczegółowych informacji na temat staży i praktyk udziela:
Beata Radziłowska
Tel. 42 663 33 67