Menu

OGŁOSZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY 22-24 WRZEŚNIA 2019 R.

Polska Organizacja Turystyczna ma zaszczyt ponownie zaprosić przedsiębiorców działających w branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego do VII już edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Tegoroczna edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada i po raz pierwszy w historii wykroczy poza granice naszego kraju.
Pragniemy Państwa poinformować, iż ułatwiono proces rejestracji dla partnerów siódmej edycji, a mianowicie stworzono panel administracyjny, do którego – dzięki rejestracji i logowania – zarejestrowane podmioty będą miały stały dostęp, także na poczet przyszłych edycji.
Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza, który znajduje się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcję zgłaszania ofert. 
Przypominamy, iż „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest akcją organizowaną przez Polską Organizacją Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Celem akcji jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce, a w tej edycji – po raz pierwszy – Polska Organizacja Turystyczna zaprosi do udziału w akcji turystów z: Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Norwegii i Szwecji.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl