Zaproszenie do Brukseli

piątek, 14 lutego 2014
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (EPP) w Komitecie Regionów organizuje po raz szósty wizytę studyjną w Brukseli dla studentów Studiów Europejskich, Nauk Politycznych oraz Stosunków Międzynarodowych. Wyjazd planowany jest na 1-3 kwietnia, czyli w terminie, kiedy będzie się odbywała sesja plenarna Komitetu Regionów, a w jej ramach zorganizowane zostaną debaty z przedstawicielami Komitetu Regionów, Parlamentu Europejskiego oraz Komisji Europejskiej.
Dzięki wizytom studyjnym w instytucjach Unii Europejskiej studenci są zachęcani do aktywnego uczestnictwa w debacie na temat spraw europejskich oraz. Jest to szczególnie istotne w obliczu zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w maju tego roku.
Językiem roboczym wizyty będzie angielski, a wszystkie koszty związane z transportem i zakwaterowaniem zostaną pokryte ze środków Komitetu Regionów.
Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne pod adresem: http://web.cor.europa.eu/epp/Events/StudyVisits/Pages/default.aspx
Termin przesyłania aplikacji upływa 7 marca.
(abw)