Uchwyć przyrodę latem, wygraj kurs fotograficzny

piątek, 16 czerwca 2023

Po wiosennej edycji konkursu fotograficznego „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału w drugiej, letniej odsłonie. Na autorów najlepszych zdjęć pokazujących przyrodę latem, czekają atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na profesjonalny kurs fotograficzny.

Celem konkursu jest uchwycenie piękna i różnorodności przyrody województwa łódzkiego oraz pokazanie, jak się zmienia w zależności od pór roku. Zdjęcia łąk, parków i krajobrazów z Łódzkiego wiosną już od Państwa dostaliśmy, teraz ogłaszamy konkurs na fotografie wykonane latem.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie – jedna od jednego autora - nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach. Dla autorów najlepszych prac mamy bardzo ciekawe nagrody – vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe oraz wypełniony formularz i załączniki, należy nadsyłać w terminie od 20 czerwca do 31 lipca 2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..