Siatkówka. Wielki powrót - grała w ŁKS, teraz wzmocni Budowlanych
środa, 3 czerwca 2026Ekipa Mistrzyń Polski, PGE Budowlani Łódź wzmocniła się na linii przyjęcia. Do składu łódzkiej drużyny dołączyła Martyna Grajber-Nowakowska.
31-Polka czterokrotnie sięgała po tytuł mistrza Polski z dwoma klubami: Chemikiem Police i ŁKS-em Commercecon Łódź. Karierę seniorską rozpoczynała jednak w ekipie Budowlanych Łódź, w której grała przez pięć sezonów. Ostatnio występowała w tureckim Aydin Buyulsehir Belediyespor.
- Jest mi niezmiernie miło, że w przyszłym sezonie będę reprezentować barwy PGE Budowlanych Łódź. Wracam do Łodzi, do aktualnego mistrza Polski i mam nadzieję, że razem w przyszłym sezonie sięgniemy po niejedno trofeum – powiedziała nowa zawodniczka łódzkiej ekipy.
fot. Michał Żukowski Tauron Liga
