Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki

Siatkówka. Wielki powrót - grała w ŁKS, teraz wzmocni Budowlanych

środa, 3 czerwca 2026

Ekipa Mistrzyń Polski, PGE Budowlani Łódź wzmocniła się na linii przyjęcia. Do składu łódzkiej drużyny dołączyła Martyna Grajber-Nowakowska.

31-Polka czterokrotnie sięgała po tytuł mistrza Polski z dwoma klubami: Chemikiem Police i ŁKS-em Commercecon Łódź. Karierę seniorską rozpoczynała jednak w ekipie Budowlanych Łódź, w której grała przez pięć sezonów. Ostatnio występowała w tureckim Aydin Buyulsehir Belediyespor.

- Jest mi niezmiernie miło, że w przyszłym sezonie będę reprezentować barwy PGE Budowlanych Łódź. Wracam do Łodzi, do aktualnego mistrza Polski i mam nadzieję, że razem w przyszłym sezonie sięgniemy po niejedno trofeum – powiedziała nowa zawodniczka łódzkiej ekipy.

fot. Michał Żukowski Tauron Liga