Rodzinna energia w Porcie

piątek, 16 maja 2014
Zapraszamy w niedzielę, 18 maja, do Portu Łódź na piknik rodzinny organizowany przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ramach kampanii „Rodzinnej energii moc”.
 
Atrakcji na pewno nie zabraknie. Będzie można wygrać nagrody za udział w zawodach „Rodeo” (w stu procentach bezpiecznych), rozgrywać mecze w gigantyczne piłkarzyki, ścigać się na dmuchanych rurach, spróbować sił na symulatorze surfingu, poszukać pluszowego serca w basenie wypełnionym kolorowymi piłeczkami, a nawet… nauczyć się dojenia krowy. Będzie okazja do rodzinnych fotografii z specjalnej fotobudce (za darmo!), a także udziału w arcyciekawych warsztatach, podczas których osiągnięcie celu wymagać będzie zaangażowania wszystkich członków rodziny – to m.in. układanie wizerunku rodziny z puzzli na czas, zabawa w rodzinne atelier czy nieco poważniejszy warsztat, w którym dzieci zamienią się z dorosłymi rolami.
 
Pikniki rodzinne organizowane są w ramach kampanii „Rodzinnej energii moc” przygotowanej przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej. Ma ona na celu wzmocnienie pozycji społecznej rodziny, pokazanie jej jako dobra najwyższego oraz promocję rodzicielstwa zastępczego. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny. Organizacja pikników „Rodzinnej energii moc” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
 
Na kolejne pikniki zapraszamy:
14 czerwca w Bełchatowie – Plac Narutowicza
30 sierpnia w Zduńskiej Woli – MOSiR
14 września w Brzezinach – Dziedziniec Muzeum Regionalnego
5 października w Rawie Mazowieckiej – Hala Sportowa