„Warszycu”, „Robotniku”, „Błyskawico”, wystąp!

poniedziałek, 22 luty 2021 09:05

Wiesz dużo na temat Żołnierzy Wyklętych z regionu łódzkiego? Weź udział w konkursie „Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Do wygrania atrakcyjne nagrody i ogromna satysfakcja.

 

Konkurs pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera zostanie przeprowadzony na Facebooku łódzkie.pl. Przez trzy dni (od wtorku do czwartku 23-25 lutego) będziemy publikować pytania. Na każde z nich należy przesyłać odpowiedź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zagadnienia konkursu dotyczyć będą głównie żołnierzy związanych z regionem łódzkim. W mailu należy podać odpowiedzi na wszystkie trzy pytania z danego dnia.

Liczyć się będzie poprawność odpowiedzi i szybkość jej udzielenia, bo pierwszej poprawnej odpowiedzi, jaką otrzymamy, przyznamy 5 punktów, drugiej 4 itd. aż do piątej, która dostanie 1 punkt.

Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Urzędu Marszałkowskiego ani ich najbliżsi.

Cały regulamin znajduje się pod linkiem: http://lodzkie.pl/files/regulamin-dzien-zolnierzy-wykletych.pdf

 

W związku z zakończeniem konkursu publikujemy listę laureatów:

1 miejsce: Tomasz Wójcik

2 miejsce: Dariusz Kaniowski, Maciej Maj

3 miejsce: Sebastian Wojtaś, Kacper Woch, Arkadiusz Rydz

W sprawie odbioru nagród, zwycięzców prosimy o kontakt e-mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.