O projekcie

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm.  Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.
 
Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego : p. Artura Partyki: dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami,  którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.
Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji  środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Moderator - Artur Partyka

Wieloletnie doświadczenie sportowe, oparte na pełnych zaangażowania, trudnych – dążących do osiągnięcia pełnej powtarzalności prób – treningach, to bezcenna wiedza z zakresu motywacji własnej. Dziś, tę wiedzę, Artur umiejętnie implementuje do swoich wykładów power speech. Wszelkiego typu wystąpienia power speech Artura, to motywująca – zamknięta w słowach – energia. Każdy motywacyjny power speech Artura, to – pobudzająca do samorefleksji – ogromna dawka inspiracji.

Harmonogram najbliższych spotkań

14.02.2018 / Pabianice Hotel fabryka wełny ul. Grobelna 4
16.02.2018 / Łódź ŁARR s.a. ul. Narutowicza 34
19.02.2018 / Łowicz Hotel ECO, ul. Podrzeczna 22
Pełny Harmonogram >