Aktualności kariera

czwartek, 5 marca 2020
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza studentów i absolwentów na praktyki. Oferujemy możliwość odbycia praktyk w różnych terminach i w różnych komórkach organizacyjnych. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem praktyk zamieszczonych poniżej oraz z zakładką Rozpocznij z nami karierę.
czwartek, 21 lutego 2019
Zapraszamy studentów i absolwentów na praktyki. Oferujemy możliwość odbycia praktyk w różnych terminach i w różnych komórkach organizacyjnych. Poniżej przedstawiamy harmonogram praktyk.
środa, 12 grudnia 2018
W sobotę 8 grudnia nasi pracownicy obdarowali rodzinę z Ozorkowa ogromną ilością prezentów w ramach akcji Szlachetna Paczka. Radość rodziny z otrzymanych upominków to największa motywacja do kolejnych działań. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie!
wtorek, 4 grudnia 2018
1 grudnia br. był dla pracowników urzędu nie tylko dniem pracującym (tego dnia odpracowywana była Wigilia), ale również dniem krwiodawstwa. We współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa po raz kolejny na terenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zorganizowano zbiórkę krwi. Do akcji przyłączyło się 35 pracowników. Ostatecznie krew oddało 28…
czwartek, 20 września 2018
Gratulujemy!!! Kolejna grupa studentów zakończyła staż w ramach projektu „Dobry Staż – Dobry Start. Profilowane programy stażowe dla studentów WPiA UŁ”.  Mamy nadzieję, że na tym Wasza przygoda z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego się nie kończy. Liczymy, że będziecie nas mile wspominać i wkrótce do nas wrócicie jako pracownicy ;-)