facebook
Menu

Baza kandydatów

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przyjmuje aplikacje kandydatów wyłącznie jako odpowiedź na konkretne ogłoszenie o naborze. Jeśli jednak w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko lub żadne z ogłoszeń nie jest dla Ciebie wystarczająco interesujące istnieje możliwość złożenia swojego CV do Bazy Kandydatów prowadzonej przez Wydział ds Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest to baza osób, które są zainteresowane pracą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego na podstawie umowy o pracę w celu zastępstwa.

Zachęcamy do przekazywania swoich CV wraz z podaniem i wymaganymi oświadczeniami (pobierz wzór dokumentu) do prowadzonej przez Wydział ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Bazy Kandydatów.

Serdecznie zapraszamy do składania dokumentów osobiście do Wydziału ds. ZZL (pokój 816, al. Piłsudskiego 8) lub za pośrednictwem poczty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Baza Kandydatów”.

Składane przez Państwa oferty będą wykorzystywane w rekrutacji pracowników na zastępstwo w miarę występujących potrzeb zatrudnieniowych.
Administratorem danych jest Marszałek Województwa Łódzkiego z siedzibą w Łodzi 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 8. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wydział ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi będzie okresowo aktualizował Bazę Kandydatów, brak odpowiedzi na e-mail z prośbą o aktualizację danych będzie równoznaczny ze zgodą na usunięcie kandydata z Bazy Kandydatów.

Napisz do nas

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.plKontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź

Tel. 42 663 30 00

Szczegółowych informacji na temat ofert pracy, staży i praktyk udzielają:

Agnieszka Jakuszczonek, Aneta Opelt
Tel. 42 663 33 77