facebook
Menu

Zgłoś swoją markę do programu akceleracyjnego dla rynku mody!

HUSH WARSAW Brand Box to pierwszy autorski program akceleracyjny dedykowany branży mody przeznaczony dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą wiedzieć jak skalować swój biznes,
szukają zewnętrznego finansowania lub chcą sprzedawać na rynkach zagranicznych.

Projekt powstał po wnikliwej obserwacji rynku i odpowiada na indywidualne wyzwania marek, które potrzebują wsparcia finansowego, promocyjnego lub strategicznego. Jest przeznaczony dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą wiedzieć jak skalować swój biznes, szukają zewnętrznego finansowania inwestorskiego lub chcą sprzedawać na rynkach zagranicznych. 

Do współpracy zaproszono grono specjalistek o kompetencjach pozwalających na kompleksową diagnozę aktualnych problemów i przyszłych wyzwań branżowych firm. Przez 8 tygodni 8 mentorek z fachową wiedzą i doświadczeniem w branży mody będzie pracowało nad planem rozwoju 12 firm wybranych do programu. Ekspertki pomogą na nowo zdefiniować cele biznesowe firm, zaplanować strategię sprzedażową i marketingową oraz przygotować ich właścicieli do spotkania z inwestorem.

Zgłoszenia tylko do 17 września!
  Formularz oraz więcej informacji --->  http://brandbox.hushwarsaw.com/

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl