facebook
Menu

Zaproszenie na II Konferencję upowszechniającą rezultaty pracy intelektualnej projektu Erasmus + “Shoes Made in EU: The European Shoemaker”

Szanowni Państwo,
 w imieniu Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego, Województwa Łódzkiego oraz pozostałych partnerów projektu, serdecznie zapraszamy na II Konferencję upowszechniającą rezultaty pracy intelektualnej projektu Erasmus + "SHOES MADE in EU. The European Shoemaker".
Polska Izba Przemysłu Skórzanego jest niezmiernie dumna z postępów w realizowanym wraz z europejskimi partnerami projekcie Erasmus +, pn. „Shoes Made in EU: The European Shoemaker”. Trud i zaangażowanie jakie wkładamy w wypracowywanie rezultatów mają na celu wspieranie branży obuwniczej nie tylko na naszej polskiej ziemi, ale i w całej Europie. W ramach projektu przygotowujemy platformę e-learningową, która ma posłużyć jako innowacyjne narzędzie do nauki zawodu obuwnika, podręcznik wraz z przewodnikami dla przedsiębiorców oraz jako nadanie nowego i świeżego powiewu kształceniu obuwniczemu.
Niestety, wielkimi krokami zmierzmy do zakończenia realizacji projektu. Z tego też powodu chcielibyśmy podzielić się z Państwem wszystkimi rezultatami naszej pracy, móc podyskutować nad kształtem opracowanych materiałów, tak aby działania całego zespołu mogły wspierać kształcenie młodych ludzi w zawodzie obuwnika jak i tych, którzy z branżą związani są od lat ale pragną poszerzać swoją zawodową wiedzę.
Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na konferencji w dniu 29 września 2017 roku w hotelu Stare Kino w Łodzi, ul. Piotrkowska 120.
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na konferencję i odesłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agendę konferencji znajdą Państwo w załączniku..
Jesteśmy otwarci na Państwa pytania.
Odpowiedzi na temat wydarzenia udzieli koordynator projektu: Pani Izabella Jaruga.
Dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl