facebook
Menu

Zapraszamy na event dla przedsiębiorców z branży mody i przemysłu włókienniczego!

Szanowni Państwo,
 zapraszamy na spotkanie z modą w Brukowa Business Center!
Brukowa Business Center to nie tylko przestrzeń biurowa, ale również miejsce, w którym często odbywają się ciekawe wydarzenia i konferencje. Jeden z takich eventów będzie miał miejsce w dniach 6-7 października. O wspieraniu przedsiębiorców w rozwiązywaniu problemów biznesowych opowiedzą przedstawiciele takich marek, jak Kazar czy Caterina.
Moda w parze z biznesem
Już niebawem w Brukowa Business Center odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla branży modowej. Swój udział potwierdzili specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego, związana z marką Kazar projektantka Natalia Skrzypska, Prezes Instytutu Technologii i Bezpieczeństwa Moratex i wielu innych. Podczas spotkania zostanie poruszona tematyka modeli biznesowych na przykładzie znanych polskich marek. Przedstawiciele biznesu zajmą się również tematyką doradztwa zawodowego.
Młodzi adepci sztuki projektowania ubrań i obuwia będą mieli okazję sprawdzić możliwości innowacyjnego oprogramowania dla projektantów – Szansa „CAD CAM ZWCAD2016”. Drugiego dnia, podczas warsztatów spróbują swoich sił na najnowszych modelach maszyn do szycia i nie tylko! – czeka ich bowiem mała niespodzianka.
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
Przedstawiciele branży odzieżowo-obuwniczej będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami zaprojektowanymi z myślą o tym sektorze. Podczas spotkania zostanie poruszona również tematyka pozyskiwania wartościowych pracowników oraz budowania marki na wielu płaszczyznach. Wydarzenie umożliwi wymianę kontaktów, doświadczeń i inspiracji. Uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnego mentoringu.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl