facebook
Menu

Targi SMAKI REGIONÓW w Poznaniu – zaproszenie do udziału

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców z branży rolno – spożywczej do wspólnego udziału w Targach SMAKI REGIONÓW, które odbywać będą się w dniach 23 – 26 września 2017 r. w Poznaniu.
Targi SMAKI REGIONÓW są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, które odbywa się w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro w Poznaniu, z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.
Wystawcami  są tutaj poszczególne województwa naszego kraju, które na swoich stoiskach zaprezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych.
Koszt uczestnictwa – w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska (około 4,5 m kw. na firmę), wyposażenie stoiska: lady, regały, stoliki, krzesła + montaż i demontaż, wejściówki – pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Firmy są zobowiązane do pokrycia kosztów zakwaterowania i transportu oraz dodatkowego ewentualnego wyposażenia.

Zgłoszenia (formularz do pobrania w załączniku) należy przesłać do dnia 13 lipca 2017 r. do godz. 14:00 na Departament ds. Przedsiębiorczości (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

 Informacje o targach dostępne są na stronie:www.smaki-regionow.pl

 
 (as)

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl