facebook
Menu

Projekt Polska Moda

Szanowni Państwo,
 zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu Polska Moda, który zainicjowany został przez  Targi Mody Poznań. Celem programu Polska Moda jest wyróżnienie rodzimych marek odzieżowych i obuwniczych, które:
- są w 100% wyprodukowane w Polsce,
- używają najwyższej jakości materiałów,
- wyróżniają się wzornictwem.
Znak Polska Moda mogą otrzymać wyłącznie firmy w stu procentach produkujące w Polsce, wyróżniające się jakością i wzornictwem. Firmy biorące udział w projekcie reklamowane są na targach, biorą udział w specjalnych pokazach mody z międzynarodową publicznością, a także korzystają z materiałów promocyjnych wysyłanych do ich sklepów partnerskich. Dodatkowo, dla firm organizowane są zagraniczne wystąpienia marek, na których jest prezentowana najnowsza oferta producentów. W tym roku, przy współpracy z Wydziałami Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polski, w planach są kontraktacje biznesowe z przedsiębiorcami do Czech i na Litwę.
Ważnym elementem kampanii Polska Moda jest również promocja wśród konsumentów. W ramach projektu szerzona jest idea kupowania polskiej odzieży i obuwia m.in. za pośrednictwem osób ze show-biznesu, mediów społecznościowych, strony internetowej i spotkań z dziennikarzami. Klienci mogą bez problemu rozpoznać kolekcje wyróżnione znakiem Polska Moda po przywieszce dołączanej do produktu oraz emblemacie projektu, który znajduje się na witrynach sklepowych.
Jeśli są Państwo zainteresowani projektem Moda Polska – zachęcamy do kontaktu z Panią Agnieszką Fornalkiewicz - Manager ds. klientów kluczowych
tel. 61 869 2101
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Więcej informacji: http://www.targimodypoznan.pl/pl/projekt_polska_moda-002/

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl